• Vrátenie do 30 dní
  • Doprava zadarmo od 69 €

O autorovi

JARNÝ TRÉNING: Tipy na skvelý štart do sezóny

JARNÝ TRÉNING: Tipy na skvelý štart do sezóny

Prichádzajúca skorá jar prináša ideálne podmienky pre jazdu na bicykli. S nástupom priaznivých teplôt a predĺženými dňami nastal ten správny čas odštartovať novú sezónu. V tomto príspevku sa pozrieme na čo by ste sa mali zamerať v jarnom tréningu, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky počas celého roka. Ak chcete mať jasnú predstavu, ako našliapnuť do sezóny tou správnou nohou, poďte si prečítať nasledujúci článok. 

Zimné bicyklovanie: Ako môže posilniť imunitu?

Zimné bicyklovanie: Ako môže posilniť imunitu?

Zimné obdobie je špecifické svojimi výkyvmi počasia. Určite to každý z vás pozná. Jeden deň je krásna zima ako z rozprávky a na druhý deň začne pršať, poprípade sa oteplí aj o 10 stupňov. Takéto výkyvy počasia tvoria ideálne prostredie pre prechladnutie a infekčné ochorenia, ktoré nám do života jednoducho nepasujú. Ako si posilniť imunitu v tomto období, práve vplyvom zimného bicyklovania, si môžete prečítať v nasledujúcom článku.  

Michalov veľký TEST bundy Holokolo 2in1 winter

Michalov veľký TEST bundy Holokolo 2in1 winter

S príchodom pravého zimného počasia nie je potrebné presedlať na indoor aktivity. Práve naopak, poriadna zábava sa práve len začína.  Ak patríte k skúseným, zimným športovcom určite viete, že bez kvalitnej zimnej bundy sa v tomto období nezaobídete. V priebehu posledných týždňov som mal možnosť testovať novinku z dielne Holokolo, bundu s názvom 2 in 1 winter. Ako obstála na bicykli a pri iných športoch, si môžete prečítať v nasledujúcej recenzii.

5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

S mesiacom november sa „temné obdobie“ cyklistiky presúva do ďalšej fázy. Teploty sa začínajú blížiť k bodu mrazu, tma je nám v „háku“ a okolo 16.00 h nás nadobro prešprintuje. Stav terénu a vozovky tiež nie je bohvie aký. Takéto podmienky na prvý pohľad nie sú veľmi lákavé. No keď sa premôžete a vyrazíte váš tréning môže nabrať epické rozmery a priniesť vám mnoho benefitov. Aké to sú?