• Vrátenie do 30 dní
  • Doprava zadarmo od 69 €
Neviete, čo si obliecť v tomto počasí? Adriánova recenzia vám pomôže

Neviete, čo si obliecť v tomto počasí? Adriánova recenzia vám pomôže

Možno sa to nezdá, ale zima je ešte stále v plnom prúde. Je skvelé, že sa stále nájdu ľudia ktorí na šport nezanevrú ani počas tohto ročného obdobia. Pri športovaní v chladnom počasí, obzvlášť pri cyklistike zohráva veľkú úlohu výber správneho oblečenia. V dnešnom článku sa preto pokúsim zhrnúť moje postrehy a pocity z testovania novinky od HOLOKOLO, zimnej bundy WINTER 2IN1. Ako už názov napovedá, jedná sa o unikátny kúsok zložený z dvoch samostatných dielov oblečenia.

Michalov veľký TEST bundy Holokolo 2in1 winter

Michalov veľký TEST bundy Holokolo 2in1 winter

S príchodom pravého zimného počasia nie je potrebné presedlať na indoor aktivity. Práve naopak, poriadna zábava sa práve len začína.  Ak patríte k skúseným, zimným športovcom určite viete, že bez kvalitnej zimnej bundy sa v tomto období nezaobídete. V priebehu posledných týždňov som mal možnosť testovať novinku z dielne Holokolo, bundu s názvom 2 in 1 winter. Ako obstála na bicykli a pri iných športoch, si môžete prečítať v nasledujúcej recenzii.

Recenzia bundy Holokolo 2v1: Ako obstála v teste?

Recenzia bundy Holokolo 2v1: Ako obstála v teste?

Keď som sa dozvedela, že Holokolo vydalo novú zimnú bundu, ihneď som si ju našla u nich na webe a začala som si čítať jej parametre. V prvom rade ma zaujala cena, ktorá pôsobila ako prekvapivo vysoká v porovnaní s cenou dresov tej istej značky. Potom, čo som si prečítala ďalšie parametre, z akej látky je bunda ušitá a fakt, že "2in1" znamená odopínateľnú vnútornú vestu, začala mi cena bundy dávať zmysel. Vybrala som si bundu v oranžovej farbe a vo veľkosti S, hoci je mojou bežnou veľkosťou XS aj pri výrobkoch značky Holokolo. Ako obstála v mojom teste?

 7 + 1 tipov na vianočné darčeky pre cyklistov

7 + 1 tipov na vianočné darčeky pre cyklistov

Vianoce sa opäť blížia, a tak prichádza čas vrhnúť sa do nakupovania darčekov. Niekedy sa inšpirácia objaví sama, inokedy vám nezostane nič iné, než nakúpiť ponožky a kozmetiku ako každý rok. Ak sa vaši blízki venujú cyklistike, spozornite. Máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zachrániť vianočný pokoj priamo teraz z vašej obývačky. Nemusíte sa tak stresovať v preplnených nákupných centrách s počtom darčekov, ktoré ešte treba vymyslieť a nakúpiť.