• Vrátenie do 30 dní
  • Doprava zadarmo od 69 €
Ako si vybrať správnu cyklo fľašu?

Ako si vybrať správnu cyklo fľašu?

Pred začiatkom akejkoľvek fyzickej aktivity je dôležité pamätať nielen na správne oblečenie, ale aj na veci, ktoré umožnia jej bezpečné a pohodlné vykonávanie. Jednou z týchto vecí je aj správna hydratácia. Zabezpečenie tekutín spolu s potrebnými minerálmi vám umožní jazdiť celé hodiny a užívať si tak cestu naplno. Ktorá fľaša však bude tou najlepšou voľbou? Poďme sa na to pozrieť bližšie.

JARNÝ TRÉNING: Tipy na skvelý štart do sezóny

JARNÝ TRÉNING: Tipy na skvelý štart do sezóny

Prichádzajúca skorá jar prináša ideálne podmienky pre jazdu na bicykli. S nástupom priaznivých teplôt a predĺženými dňami nastal ten správny čas odštartovať novú sezónu. V tomto príspevku sa pozrieme na čo by ste sa mali zamerať v jarnom tréningu, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky počas celého roka. Ak chcete mať jasnú predstavu, ako našliapnuť do sezóny tou správnou nohou, poďte si prečítať nasledujúci článok. 

5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

S mesiacom november sa „temné obdobie“ cyklistiky presúva do ďalšej fázy. Teploty sa začínajú blížiť k bodu mrazu, tma je nám v „háku“ a okolo 16.00 h nás nadobro prešprintuje. Stav terénu a vozovky tiež nie je bohvie aký. Takéto podmienky na prvý pohľad nie sú veľmi lákavé. No keď sa premôžete a vyrazíte váš tréning môže nabrať epické rozmery a priniesť vám mnoho benefitov. Aké to sú?

5 tipov, ako si užiť cyklistiku aj na jeseň

5 tipov, ako si užiť cyklistiku aj na jeseň

Leto sa pomaly blíži ku koncu, deti sa vrátili do škôl a obdobie letných dovoleniek je preč. Teplé letné počasie už je skôr výnimkou, slnko začne čoskoro vychádzať v čase, keď už ste v práci a ani popoludní už to nebude s viditeľnosťou ideálne. S príchodom jesene sa u mnohých ľudí začína objavovať zhoršená nálada, s ktorou je najlepšie bojovať pohybom. Ale ako zamedziť tomu, aby vás zhoršená viditeľnosť a chladnejšie daždivé počasie obmedzovali v športovom vyžití? Presne na to sa v tomto článku pozrieme.