• Doručenie do 1-2 dní
  • Vrátenie do 30.1.
  • Doprava zadarmo od 69 €
5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

5 dôvodov prečo neodkladať ani bajk v zime

S mesiacom november sa „temné obdobie“ cyklistiky presúva do ďalšej fázy. Teploty sa začínajú blížiť k bodu mrazu, tma je nám v „háku“ a okolo 16.00 h nás nadobro prešprintuje. Stav terénu a vozovky tiež nie je bohvie aký. Takéto podmienky na prvý pohľad nie sú veľmi lákavé. No keď sa premôžete a vyrazíte váš tréning môže nabrať epické rozmery a priniesť vám mnoho benefitov. Aké to sú?

5 tipov, ako si užiť cyklistiku aj na jeseň

5 tipov, ako si užiť cyklistiku aj na jeseň

Leto sa pomaly blíži ku koncu, deti sa vrátili do škôl a obdobie letných dovoleniek je preč. Teplé letné počasie už je skôr výnimkou, slnko začne čoskoro vychádzať v čase, keď už ste v práci a ani popoludní už to nebude s viditeľnosťou ideálne. S príchodom jesene sa u mnohých ľudí začína objavovať zhoršená nálada, s ktorou je najlepšie bojovať pohybom. Ale ako zamedziť tomu, aby vás zhoršená viditeľnosť a chladnejšie daždivé počasie obmedzovali v športovom vyžití? Presne na to sa v tomto článku pozrieme.

Na bicykli bez bolesti

Na bicykli bez bolesti

Cyklistika je krásny šport, no každý, kto už má niečo v sedle „bajku“  odjazdené vie, že má aj svoju odvrátenú stránku. V tomto článku vám popíšem základné bolesti, ktoré už od nepamäti trápia začínajúcich i pokročilých cyklistov. Našťastie aj tu existujú rôzne „hacky“, ktoré sú ľahko aplikovateľné, tak si poďte prečítať ako sa ľahko a komfortne viete vyhnúť rôznym nepríjemným bolestiam.