Cyklistické nohavice krátke s trakmi - PRR STRADA LADY - čierna/tyrkysová

94,99 € 99,99 €

Nákupom ušetríte 5%

Vyberte si veľkosť:

Veľkosť
Vyberte si veľkosť, prosím

Ku značke ALÉ odporúčame zvoliť produkt o číslo väčší ako je Vaša konfekčná veľkosť

Dodanie už 04.04.

Najobľúbenejšie tímové nohavice od ALÉ Krátke cyklistické nohavice z kolekcie PRR GRAPHIC, ktorá patrí k najobľúbenejším od ALÉ. Premyslené detaily a starostlivé ručné šitie v talianskej továrni zaručujú najvyššiu kvalitu. Prívlastok GRAPHICS potom naznačuje originálny dizajn inšpirovaný najnovšími trendmi v cyklistickom pelotóne.
  • Body Mapping - technológia strihu, ktorá sa počas jazdy dokonale prispôsobí telu, pričom kombinuje vybrané tkaniny na rôznych častiach tela, aby sa zabezpečila správna priedušnosť a funkčné vlastnosti.
  • Systém stability nôh - elastické zakončenia nôh, ktoré sú veľmi ľahké a udržujú nohy na svojom mieste. Do tkaniny sú vpletené silikónové vlákna, ktoré zabezpečujú veľmi pohodlné nosenie bez nepríjemného ťahania.
  • Náprsenky s voľným systémom - ľahkosť, rýchle schnutie a pohodlie sú tri hlavné vlastnosti týchto náprseniek. Tieto šľapky poskytujú správnu podporu pohybu a zároveň sú veľmi tenké a dobre držia na tele.
  • Comfort System Leg - ide o elastickú vložku na zadnej strane nohavíc, ktorá poskytuje optimálnu rozťažnosť a pohodlie. Tieto nohavice znižujú ťahanie počas jazdy a sú vhodné pre všetky typy postáv.
  • Oblasť rozkroku je vyrobená z pevnej reliéfnej tkaniny pripomínajúcej uhlíkové vlákno. Táto tkanina má vhodnú priľnavosť k sedlu a zároveň v testoch dosahuje vysokú úroveň odolnosti proti oderu. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálna pre túto oblasť.
  • Reflexné prvky na zadnej strane.
  • Dámska vložka W4H - vyniká svojou ľahkosťou, priedušnosťou a odolnosťou.

V roku 2013, po 30 rokoch samostatného šitia vysoko kvalitného oblečenia pre profesionálov, Alé využila svoju technológiu, skúsenosti a vášeň, a spustila vlastnú značku, ktorá priniesla na trh vysokokvalitné cyklistické oblečenie, ktoré sa od konkurencie špecificky odlišuje.

Viac od značky Alé