O nás

Bicyklovanie je magické

HOLOKOLO JE TU!
LEBO BICYKLOVANIE JE MAGICKÉ.

Každý z nás potrebuje občas aspoň malú chvíľku pre seba. A pre svoj bicykel.

Čas, kedy môžeme byť samými sebou a iba sami so sebou. Čas, kedy sa oprieme do pedálov, vyrazíme do úniku, a každodenný stres necháme ďaleko za sebou. Čas, kedy nemusíme nikomu nič dokazovať, aj keď práve vtedy máme chuť dokázať, čo nikdy predtým.

Čas, kedy sa vybíjame a nabíjame zároveň. Kedy sa bolesť mení na šťastie. Kedy sa z najlepších priateľov stávajú najväčší rivali a z každodenných rivalov tímoví kolegovia. A potom čas, kedy spomalíme, a len tak si užívame krajinu na protest proti celému tomu rýchlemu svetu.

Ten čas sa volá bicyklovanie. A je magický!

HOLOKOLO JE SEN!
SKUTOČNE ČAROVNÝ A ZÁBAVNÝ.

My v Holokolo máme sen. Chceme, aby si každý človek na svete aspoň raz v živote sadol na bicykel. Aby mal možnosť objaviť jeho čaro a užil si ho tak veľmi, ako sa len dá. Parádne oblečení, kvalitne oblečení, príjemne oblečení. Lebo, či veríte, alebo nie, aj to robí zázraky!

A aby sa náš sen stal skutočnosťou, každý deň hľadáme a prinášame tie najlepšie vecičky na bicykel. Od svetových cyklistických značiek s bohatou históriou, od mladých a nadšených značiek s budúcnosťou, či dokonca s vlastnou kolekciou pre všetkých priateľov Holokolo.

Aby sme zmenili skvelý zážitok z bicyklovania na ešte lepší.

HOLOKOLO JE PRE KAŽDÉHO!
A PRE EŠTE VÄČŠIU RADOSŤ Z BICYKLOVANIA.

Pre profesionálov aj amatérov, pre poštárky, kuriérov a doručovateľov pizze. Pre samotárskych hrdinov aj pre tých, ktorí si nevedia predstaviť kilometer bez najlepších priateľov, rodiny či klubových spolubojovníkov. Pre cestovateľov, ale aj pre tých, ktorí objavujú, čo sa skrýva v ich vnútri. Pre tých, ktorí idú vždy na maximum, a aj pre tých, ktorí sa vozia len tak - pre radosť. 

Jednoducho, Holokolo je tu pre všetkých ľudí na bicykli. A pre každého, kto si nechce život komplikovať výberom cyklistického oblečenia a cyklistickej výbavy, a namiesto toho si svoj čas užije radšej nekonečne čarovnou jazdou.

Pretože nič nie je magickejšie, ako pozerať sa na svet zo sedla bicykla.