• Vrátenie do 30 dní
  • Doprava zadarmo od 69 €

plášť Pirelli SCORPION XC M LITE 29 x 2.2 120 tpi čierna

66,99 € 73,99 €

-9%

5+ ks skladom
Položka sa nachádza na externom sklade - bude dodaná s oneskorením 3 dni
Dodanie už vo štvrtok 30.5.
30 dní na vrátenie
Pirelli Scorpion XC M Lite 29 x 2.2

MAXIMÁLNY VÝKON NA ZMIEŠANOM POVRCHU
Dezén so stredným profilom blokov a strednou vzdialenosťou blokov pre rýchlu a istú jazdu na rôznych povrchoch, od tvrdých po mäkké, za sucha aj za mokra, a s vlastnosťami gumovej zmesi SmartGRIP. Najlepšia voľba pre maratónske trate, kde sa podklad a typy terénu líšia, ale zachovanie maximálnej rýchlosti a priľnavosti zostáva základom. Okrem toho sa pneumatika vyznačuje vysokou úrovňou spoľahlivosti a odolnosti.

Vlastnosti:
- Zmes gumy SmartGRIP - vynikajúca priľnavosť na suchom a mokrom povrchu počas celej životnosti pneumatiky so zvýšenou odolnosťou proti prepichnutiu.
- Oplet - 120tpi viacvrstvový nylonový oplet pre nízku hmotnosť a skvelý valivý výkon.
- Tubeless-Ready - bezdušové použitie s jednoduchou inštaláciou a odolnými pätkami.

Pirelli Scorpion XC je modelový rad určený na každodennú jazdu v teréne. Či už ide o čisto pretekárske nasadenie, pri ktorom ide o rýchlosť a dobrú stopu, alebo o uvoľnenú a pohodovú jazdu, Scorpion XC stavia na gumovej zmesi SmartGRIP s vynikajúcou priľnavosťou a trakciou na suchu i mokre a konštrukcii LITE (nízka hmotnosť, vysoká rýchlosť) alebo ProWALL (zvýšená ochrana proti defektu a vysoká rýchlosť).

Konštrukcia: 120tpi, TLR
Odporúčaná šírka ráfika: 25C
Ochrana:
Hmotnosť: 660 g

TECHNOLÓGIA:
LITE
Všetky modely s konštrukciou pneumatík LITE sa vyznačujú maximálnou valivou účinnosťou a pružnosťou: kostra pneumatiky je ľahká pre maximálny jazdný výkon a plynulú jazdu. V porovnaní s konštrukciou ProWALL využíva verzia LITE mäkšiu a ľahšiu konštrukciu, aby poskytla maximálnu rýchlosť pri najnižšej možnej hmotnosti. Ideálna voľba pre cyklistov, ktorí chcú ušetriť niekoľko sekúnd na pretekárskej trati, ako aj pre cyklistov zameraných na udržanie nízkej hmotnosti výbavy pre plynulý štýl jazdy. Modely LITE sa vyznačujú najpokročilejšou konštrukciou pre nasadenie na pretekoch XC.

SmartGRIP
Prémiová gumová zmes je výsledkom skúseností spoločnosti Pirelli získaných na terénnych pretekárskych okruhoch pre 2 a 4 kolesá po celom svete. Inžinieri spoločnosti Pirelli vyvinuli zmes s dvoma diametrálne odlišnými vlastnosťami:
- odolnosť proti prerazeniu: zaručuje maximálnu mechanickú priľnavosť a záber za sucha a vyššiu odolnosť proti prerazeniu spolu s dlhšou životnosťou
- chemická priľnavosť za mokra: nemusíte myslieť na meniace sa podmienky, či bude pršať alebo či budú na trati blatisté a klzké úseky

Výsledkom je pneumatika s dlhšou životnosťou, ktorá má nielen vynikajúcu priľnavosť a trakciu v protichodných podmienkach, ako je sucho a mokro, ale tieto jazdné vlastnosti si zachováva aj pri opotrebovaní dezénu. Na rozdiel od gumových zmesí s viacerými zmesami (dvoma alebo tromi) umožňuje zloženie pneumatiky SmartGRIP s jednou zmesou dosiahnuť vyvážené jazdné vlastnosti pri opotrebovaní a počas celej životnosti pneumatiky. Väčšia mechanická odolnosť gumy tiež poskytuje väčšiu odolnosť nielen voči opotrebovaniu, ale aj voči prepichnutiu, takže na prerezanie alebo prepichnutie pneumatiky je potrebná väčšia sila.
  • PREVEDENIE: bezdušové
  • VYUŽITIE: XC, MTB
  • MATERIÁL: Kevlar
  • EAN: 8019227370393
Kód produktu: 3703900