• Vrátenie do 30 dní
  • Doprava zadarmo od 69 €

duša Pirelli SCORPION SMART TUBE PRESTA 46/58-622 42mm žltá

26,99 € 31,99 €

-16%

5+ ks skladom
Položka sa nachádza na externom sklade - bude dodaná s oneskorením 3 dni
Dodanie už v stredu 29.5.
30 dní na vrátenie
Duše Pirelli Scorpion SmarTUBE 29x1.8/2.2 Presta 42mm

SmarTUBE je najnovší produkt Pirelli v kategórii duší a je pokračovaním snahy Pirelli o zlepšenie výkonu v modernej cyklistike. Je výsledkom vývoja galusiek pre World Tour, kde bola technológia prenesená a prispôsobená na používanie bežnými cyklistami s plášťami a dušami. Nové duše sú vyrobené z termoplastického polyuretánu (TPU), vďaka čomu ušetríte približne 70% hmotnosti bežných duší a vo vreckách vám zaberú o 50% menej miesta. Sú tiež odolnejšie ako čisté butylové duše. Duše sú k dispozícii v širokej škále veľkostí: cestné (P ZERO™ SmarTUBE), zosilnené varianty Gravel a Endurance (Cinturato™ SmarTUBE) a MTB (Scorpion™ SmarTUBE).
Plášte SmarTUBE majú oproti butylovým plášťom dve významné výhody: znižujú rotujúcu hmotnosť tam, kde sa najviac prejavuje (kolesá), takže váš bicykel bude živší s lepšou akceleráciou, a pomôžu vám dosiahnuť lepšiu ovládateľnosť a rýchlosť v stúpaniach. Po druhé, duše šetria miesto vo vreckách (alebo v brašniach a batohu), takže tento priestor môžete vyplniť inými zdrojmi energie a jazdiť dlhšie.
Ako dodatočný bonus, zosilnený model Cinturato™ SmarTUBE vylepšil vynikajúce vlastnosti materiálu TPU pre výhody na oboch stranách spektra: dvojnásobná odolnosť proti prepichnutiu oproti štandardným butylovým dušiam, pričom sú ľahké a kompaktné, keď sú zložené ako nosič. Vyberte si ich, aby ste ušetrili hmotnosť alebo miesto, a poskytnú vám aj vyššiu odolnosť proti prepichnutiu, navyše sú v pretekárskej žltej farbe Pirelli.

Použitie: MTB bicykle
Materiál: TPU (termoplastický polyuretán) najnovšia generácia plastového materiálu, ktorý je ľahší a pevnejší ako butyl a lepšie zadržiava vzduch ako latex. K dispozícii v jasne žltej farbe Pirelli pre okamžité rozpoznanie. Výhody: úspora až 70% hmotnosti a 50% priestoru.
Ventil Galusco: mechanizmus RVC s lepeným vnútrom, dĺžka 42 mm, čierna farba pre čistý a úhľadný vzhľad.
Rozmery: 29x1,8/2,2
Hmotnosť: 75 g
Kompatibilita: kotúčové brzdy
  • PREVEDENIE: galuskový ventil
  • VYUŽITIE: MTB
  • EAN: 8019227409406
Kód produktu: 4094000